Kāzas


Kāzas Mežotnes pilī

Elpa aizraujas, ieraugot Mežotnes pils lepnumu – grezno Kupola zāli. Vai varat iedomāties vēl piemērotāku vietu laulību ceremonijai? Varbūt vienīgi gleznainajā Lielupes krastā, kur garām plūstošā mūžam mainīgā upe rada neatkārtojamu ainavu.

Kazas_Mezhotne_276

Gaistošs pūdera aromāts, saldeni rūgtas sieviešu parfīma notis un kuplo kleitu čuksti...

Mežotnes pilī ik uz soļa jaušama aristokrātiskās pagātnes dvesma, ne velti atjaunotā pils tiek dēvēta par Latvijas klasicisma pērli.

Kazas_Mezhotne_630

Kazas_Mezhotne_834

Uz galdiem skaisti rindojas ar izdomu servētie pils pavāru šedevri, gluži kā flāmu vecmeistaru gleznās, pat izsmalcinātākais gardēdis paliks apmierināts. Perfekti klātie galdi un balti pārvalkoto krēslu rindas piepilda plašo Kolonnu zāli. Neskaitāmajās pils zālēs vietas pietiek daudziem, bet ja vēlaties patiešām grandiozas svinības, tad laipni lūgti pils parkā. 10 ha plašais angļu stila parks ar krāšņo pili fonā rada neatkārtojamu  svētku sajūtu, turklāt svaigā gaisā maltīte garšo īpaši labi. Par vakara kulmināciju noteikti kļūs krāšņais salūts.

Kazas_Mezhotne_572

kazas galds copy

Kazas_Mezhotne_961

Pēc svinībām izbaudiet nakti kādā no ekskluzīvajiem 4zvaigžņu viesnīcas numuriņiem. Katrs no tiem ir ar savu vārdu, individuāli izstrādātu interjeru, skaistām, antīkām mēbelēm un brīnišķīgu skatu aiz loga. Ieklausieties šajos nosaukumos:„Ziedonis”, „Ērkšķrozīte”, „Lapsu medības”, „Safari”, ”Elēģija”- kādas asociācijas tie raisa?

Mežotnes pils durvis ir atvērtas ikvienam, taču sevišķi gaidīti ir visi mīlētāji. Sāciet ar grezno pils telpu apskati, tad izbaudiet vakariņas sveču gaismā pils restorānā. Pēc tam dodieties pastaigā pa zaļojošo pils parku vai izbrauciet zirgu vilktā pajūgā. Varbūt tas Jūs ievedīs aristokrātiskajā pagātnē, kur dāmas krāšņos tērpos dodas uz balli pilī un gaisā vēdī gaistošs pūdera aromāts.

Īpašiem dzīves notikumiem šeit atradīsiet ko vairāk par greznām telpām, jo par Jūsu labsajūtu gādās profesionālais kolektīvs, bet Jums... atliks tikai izbaudīt!